Świetna lornetka żeglarska
Seria MARINE OPTICRON to morskie lornetki zaprojektowane z zaangażowaniem w zapewnienie jakości, innowacji i wygody. Każdy instrument został specjalnie zaprojektowany i wykonany, aby spełniać surowe kryteria skuteczności oczekiwanych przez entuzjastów i profesjonalnych użytkowników.
Monokular i lornetka 7x50 posiadają powiększone pryzmatów Porro i antyrefleksyjne powłoki wielowarstwowe, które zwiększają pole widzenia, rozdzielczość i transmisję światła. Długi odstęp od oka i duża głębia ostrości zapewnia najlepsze stabilne i wygodne prowadzenie obserwacji w ciągłym ruchu.
Lornetki i monokulary z serii Marine są wypełnione azotem, sa całkowicie wodoodporne i są chronione przed uderzeniami i upadkiem dzięki specjalnemu montażowi pryzmatów oraz solidnej obudowie z aluminium z grubą gumową powłoką.
Dane techniczne: